Výdej masa

Způsob vyzvednutí masa zaškrtnete při tvorbě objednávky při zadávání kontaktních a dalších údajů.

Vyzvednutí na farmě

  • Vyzvednutí masau nás na farmě probíhá zpravidla každých 14 dní v sobotu, termíny výdejů jsou pravidelně aktualizovány v úvodní stránce webu. (Váš termín výdeje Vám během pár dní po přijetí objednávky vždy potvrzujeme v mailu).
  • Pro svou objednávku si prosím přijeďte ve výdejní den nejlépe v čase cca mezi 9-15 h. Den předem vždy ještě píšeme informační sms. Pokud Vám sms do večera nepřijde, prosím kontaktujte nás na tel. 739569896.
  • Pokud se Vám tento den nehodí, prosím, kontaktujte nás a jistě se domluvíme na některý z následujících dní. Maso Vám také můžeme nechat k samovyzvednutí z lednice přímo naproti dveřím do bourárny.

Doprava

Maso je možné převzít také na rozvážkové trase v těchto dnech:

Výdejní den – sobota – ROZVOZ cca od 15 do 18 h

  • Týnec nad Sázavou – Lešany – Hradišťko – Jílové – Dolní Břežany – Kamenice – Poříčí nad Sázavou – Bystřice – Benešov (a okolí)

Tento druh závozu si zaškrtnete jako „Okruh do 10/20 km od farmy“, Vaši objednávku Vám dovezeme přímo k Vám domů nebo na jinou požadovanou adresu, kterou uvedete v objednávce. Na přesnějším čase závozu se domlouváme den předem také dle ostatních objednávek s rozvozem v dané oblasti. Závoz je zpoplatněn 100,-/200,- Kč.

Pokud si přejete maso dovézt na jiné místo než jsou výše uvedená a jste od nás vzdáleni do 25 km, pokusíme se Vám samozřejmě vyhovět a dle časových možností Vám objednávku zavezeme 🙂

Dva dny před výdejem – čtvrtek – ROZVOZ SMĚR PRAHA cca od 8 do 12 h

  • Tento druh závozu si zaškrtnete jako „Závoz na adresu v Praze“, Vaši objednávku Vám dovezeme přímo k Vám domů nebo na jinou požadovanou adresu, kterou uvedete v objednávce. Na přesnějším čase závozu se domlouváme den předem. Závoz je zpoplatněn 350,- Kč. Pro tento závoz minimální hodnota objednávky 1000,- Kč.